— O nás —

Happy Puppy je anglicko-francouzská soukromá školka pro děti od dvou do šesti let vedená výhradně rodilými mluvčími. Hlavním jazykem je angličtina, která je v dnešní době prioritou všech, kteří chtějí pro své děti hladký a úspěšný start do života. Vedle toho přichází také francouzština, která je bonusem do budoucna a přidanou hodnotou, při výběru budoucí školy i povolání.

Ve věku 3-5 let jsou podle psychologických výzkumů děti schopni pojmout až 10 jazyků najednou. Je třeba udržovat pouze jediné pravidlo - jazyk MUSÍ být přiřazen k osobě nebo prostředí. My dokážeme tyto podmínky splnit. Sami máme zkušenosti s předškolními dětmi, které dokázaly pojmout 4 jazyky najednou. Čtěte více v panelu Proč AJ a FJ - otázky a odpovědi.

Proč nedat svému dítěti ten nejlepší možný start do života. V předškolním věku se děti jazyk neučí, oni ho prožívají. Nechte své děti prožít angličtinu i francouzštinu v naší školce.

Klademe důraz na rozvoj osobnosti, individualitu dítěte, tvořivost, komunikační dovednosti i sebevědomí. V předškolním věku jsme zaměřeni na přechod na základní školu, který budeme individuálně připravovat za vedení logopeda v české výslovnosti, speciálního pedagoga ohledně grafomotoriky a také rodičů, kteří své preference směřují většinou podle výběru následné školy.